Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta10) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Yes
el: Ναι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Enter a valid username.
el: Εισάγετε ένα έγκυρο όνομα χρήστη.

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
el: Το όνομα λογαριασμού του χρήστη στον οποίο θέλετε να μεταβιβάσετε την ιδιοκτησία.

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο
