Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta10) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Enter a valid username.
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​ដែល​អ្នក​ចង់​ផ្ដល់​សិទ្ធិ​ជា​ម្ចាស់ ​។
