Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta11) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Enter a valid username.
bo: ཕན་ནུས་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ཞིག་འཇུག་རོགས།

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བདག་དབང་སྤྲོད་དགོས་པའི་སྤྱོད་མཁན་དེའི་སྤྱོད་མཁན་མིང་།
