Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta11) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Yes
mr: हो

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Enter a valid username.
mr: बरोबर(valid) वापरकर्ता नाव एंटर करा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
