Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta12) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Administration
et: Haldus

en: Yes
et: Jah

en: Published
et: Avaldatud

en: Enter a valid username.
et: Sisesta kehtiv kasutajanimi.

en: Workflow
et: Töövoog

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
et: Kasutaja nimi, kellele sa sooviksid üle anda omandiõigused.

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Draft
et: Mustand
