Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta12) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: Published
eu: Argitaratua

en: Enter a valid username.
eu: Sartu balio duen erabiltzaile izen bat.

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe
