Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta12) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: Published
sq: Publikuar

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
sq: Emri i përdoruesit i këtij profili për të cilin jepet atësia.
