Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta14) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Yes
hu: Igen

en: Published
hu: Közzétéve

en: Enter a valid username.
hu: Érvényes felhasználónevet kell megadni.

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
hu: A felhasználó neve, amely szerzőként szerepel majd.

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Draft
hu: Vázlat
