Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta15) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: Published
ast: Espublizáu

en: Enter a valid username.
ast: Pon un nome d'usuariu que valga.

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
