Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta15) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Enter a valid username.
bn: একটি বৈধ ইউজার নেম লিখুন।

en: Workflow
bn: কাজের ধারা
