Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta15) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Administration
cs: Administrace

en: Yes
cs: Ano

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Enter a valid username.
cs: Vložte platné uživatelské jméno.

en: Workflow
cs: Postup práce

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
cs: Uživatelské jméno uživatele, kterému bude přiřazeno vlastnictví příspěvku.

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Draft
cs: Koncept
