Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta15) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Administration
os: Разамынад

en: Yes
os: Ойы
