Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta15) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: Published
se: Almmuhuvvon
