moderated content bulk publish (3.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: Published
bs: Objavljeno

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
bs: Korisničko ime korisnika kojem želite da dodijelite vlasništvo.
