Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta8) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Administration
oc: Administracion

en: Yes
oc: Òc

en: Published
oc: Publicat

en: Enter a valid username.
oc: Introdusètz un nom d'utilizaire

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
oc: Lo nom de l'utilizaire a qui volètz assignar l'autoria.

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Draft
oc: Borrolhon
