Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta8) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Administration
vi: Quản lý

en: Yes
vi: Có

en: Published
vi: Đã công bố

en: Enter a valid username.
vi: Nhập một tên sử dụng hợp lệ.

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
vi: Tên của người dùng mà bạn muốn gán quyền tác giả.

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Draft
vi: Nháp
