Moderation Dashboard (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Other
cy: Arall

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
