Moderation Dashboard (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Reset
it: Ripristina

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Other
it: Altro

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Current user
it: Utente corrente

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale

en: Content authored
it: Contenuto dell'autore

en: Recently created
it: Creato di recente
