Moderation Dashboard (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Other
sq: Tjetër
