Moderation Dashboard (2.0.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Other
ar: آخر

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Current user
ar: المستخدم الحالي

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
