Moderation Dashboard (2.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Other
hr: Ostalo

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Current user
hr: Trenutni korisnik

en: Asc
hr: Uzlazno
