Moderation Dashboard (2.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
