Moderation Dashboard (2.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
