Moderation Dashboard (2.0.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Reset
be: Скінуць

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Other
be: Іншыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік
