Moderation Dashboard (2.0.2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: Reset
pt: Redefinir

en: All
pt: Tudo

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Decrescente

en: Other
pt: Outros

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Current user
pt: Usuário atual

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Content authored
pt: Autoria do conteúdo

en: Recently created
pt: Criados recentemente

en: In draft
pt: Em rascunho
