Moderation Dashboard (2.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: All
th: ทั้งหมด

en: Other
th: อื่นๆ

en: Current user
th: ผู้ใช้ปัจจุบัน

en: Content authored
th: เนื้อหาที่เขียน
