Moderation Dashboard (2.1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Reset
pl: Resetuj

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Other
pl: Inne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Content authored
pl: Autor zawartości

en: Recently created
pl: Ostatnio utworzone
