Moderation Dashboard (2.1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Enable
gu: સક્રિય

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Other
gu: અન્ય

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Current user
gu: વર્તમાન વપરાશકર્તા
