Moderation Dashboard (2.1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន
