Moderation Dashboard (2.1.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Other
vi: Khác

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Current user
vi: Người dùng hiện tại

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
