Moderation Dashboard (2.1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ka: ჩართვა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: - All -
ka: - ყველა -
