Moderation Dashboard (2.1.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Other
ku: هیتر

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە
