Moderation Dashboard (2.1.3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Current user
ta: தற்போதைய பயனர்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
