Moderation Dashboard (2.1.4) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Other
oc: Autre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Current user
oc: Utilizaire actual

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître

en: Content authored
oc: Contengut rédigé
