Moderation Dashboard (2.1.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Enable
te: చేతనించు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Other
te: ఇతర

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Current user
te: ప్రస్తుత వాడుకరి

en: - All -
te: - అన్ని -
