Moderation Dashboard (2.1.5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Reset
is: Endursetja

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
