Moderation Dashboard (2.1.5) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Reset
ro: Resetează

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Other
ro: Altele

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Current user
ro: Utilizatorul curent

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Content authored
ro: Conținut care aparține unui autor

en: Recently created
ro: Creat recent
