Moderation Dashboard (3.0.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Other
ca: Altres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre

en: Content authored
ca: Contingut publicat

en: Recently created
ca: Creat recentment
