Moderation Dashboard (3.0.1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Other
hu: Egyéb

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Content authored
hu: Tartalom szerzője

en: Recently created
hu: Frissen létrehozott
