Moderation Dashboard (3.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Other
kk: Басқа
