Moderation Dashboard (3.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Other
lt: Kiti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
