Moderation Dashboard (4.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Other
ug: باشقا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
