Moderation Dashboard (4.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Reset
uk: Скинути

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Other
uk: Інше

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Content authored
uk: Авторство матеріалу

en: Recently created
uk: Нещодавно створений

en: In draft
uk: Чернетка
