Moderation Dashboard (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Panels
da: Paneler

en: Desc
da: Faldende

en: Other
da: Anden

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Current user
da: Aktuelle bruger

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Content authored
da: Forfatter

en: Recent updates
da: Nylige opdateringer

en: Recently created
da: Nyligt oprettet

en: In draft
da: Udkast
