Moderation Dashboard (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Panels
fi: Paneelit

en: Other
fi: Muu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Current user
fi: Tämänhetkinen käyttäjä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä

en: Content authored
fi: Sisältö kirjoitettu

en: Recent updates
fi: Viimeisimmät päivitykset
