Moderation Dashboard (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Other
gl: Outro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: In draft
gl: En borrador
