Moderation Dashboard (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Other
id: Lainnya

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Current user
id: Anggota sekarang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun

en: Content authored
id: Konten ditulis

en: Recently created
id: Baru saja dibuat
