Moderation Dashboard (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Other
nl: Andere

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Content authored
nl: Auteur van de inhoud

en: Recent updates
nl: Laatste updates

en: Recently created
nl: Recent aangemaakt

en: In draft
nl: In concept
