Moderation Dashboard (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Reset
fa: اعاده

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Other
fa: ساير

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Current user
fa: کاربر جاری

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Content authored
fa: نویسنده محتوا
