Moderation Dashboard (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Panels
sk: Panely

en: Desc
sk: Zostupne

en: Other
sk: Ostatné

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
